Asus RoG Strix G17 G713RC-HX105W
| Processor type | AMD Ryzen 7 6800H |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Touchscreen | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Gewicht totaal | 2,50 kg |
| Processor serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor type | AMD Ryzen 7 6800H |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Bluetooth |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.1 |
| DisplayPort-uitgang |
| Gewicht totaal | 2,50 kg |
| Afmeting - Breedte | 39,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 28,2 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,65 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 90NR08F4-M00630 | |
| EAN | 4711387219874 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 11 augustus 2023 |