Asus TUF Gaming F15 FX506HC-HN004W
| Processor type | Intel Core i5 11400H |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 2,30 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 11400H |
| Processor klokfrequentie | 2,7 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,5 GHz |
| Aantal processorcores | 6 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 3.200 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 32 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Maximale verversingsfrequentie | 144 Hz |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 4 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| 4G (LTE) |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 48 Wh |
| Gewicht totaal | 2,30 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,6 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,28 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | FX506HC-HN004W, 90NR0724-M00DL0 | |
| EAN | 4711081726579 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 17 februari 2023 |