Asus VivoBook 16X K3605VU-N1082W
| Processor type | Intel Core i9 13900H |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Scherm diagonaal | 16 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,80 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i9 |
| Processor type | Intel Core i9 13900H |
| Processor klokfrequentie | 2,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 5,4 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 35 W |
| Aantal processorcores | 14 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 32 GB |
| Scherm diagonaal | 16 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 142 ppi |
| Paneeltype | OLED |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 6 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - SD | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.1 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Tweede camera |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 70 Wh |
| Gewicht totaal | 1,80 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,86 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,91 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,89 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| EAN | 4711387103623 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 4 juli 2023 |