Asus VivoTab Smart ME400C-1B023W Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Atom Z2760 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | PowerVR SGX545 |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Gewicht totaal | 0,58 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor type | Intel Atom Z2760 |
| Processor klokfrequentie | 1,8 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Pixeldichtheid | 155 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| GPU type | PowerVR SGX545 |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 2.0 (Micro) | 1 |
| Cardreader - MicroSD | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal micro HDMI-uitgangen | 1 |
| Micro HDMI-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 8 MPixel |
| Tweede cameraresolutie | 2 MPixel |
| Accelerometer | |
| GPS | |
| Kompas |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 6.760 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 25 Wh |
| Gewicht totaal | 0,58 kg |
| Afmeting - Breedte | 26,25 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,97 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 17,1 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | ME400C-1B023W, 90OK0XB2100400U | |
| EAN | 4716659324393 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 5 december 2012 |
De prijzenslag is begonnen op het gebied van de Windows 8 tablets. ASUS heeft er eentje uitgebracht met 64 GB opslag die slechts €499 kost.
21 januari 2013 05:59