Asus X555BP-DM201T
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD A9-9420 |
| Processor klokfrequentie | 3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,6 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.133 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | AMD Radeon R5 M240 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 2 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 37 Wh |
| Gewicht totaal | 2,20 kg |
| Afmeting - Breedte | 38,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,6 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,58 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 90NB0D32-M02750 | |
| EAN | 4712900808292 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 1 september 2017 |