Asus X71Q-7S010C
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T5800 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| GPU type | Intel GMA 4500M |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Gewicht totaal | 3,70 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T5800 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel GL40 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 800 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| GPU type | Intel GMA 4500M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Accu capaciteit (mAh) | 5.200 mAh |
| Gewicht totaal | 3,70 kg |
| Afmeting - Breedte | 41 cm |
| Afmeting - Diepte | 29,8 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 4,17 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | X71Q-7S010C, 90NTCA51D17E2CAC10N | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 1 december 2008 |