Asus Zenbook 3 UX390UA-GS042T
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 7200U |
| Processor klokfrequentie | 2,5 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,1 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 8 W |
| Configureerbare TDP-up | 25 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Configureerbare TDP-upfrequentie | 3 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.133 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| SODIMM sloten | 0 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 12,5 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 176 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Geschikt voor peninvoer | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Intel HD Graphics 620 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 1 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | SanDisk SD8SBAT256G1002 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WiFi adapter | Intel Dual Band Wireless-AC 8260 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.1 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 1 |
| USB Type-C | |
| DVI-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Tweede camera | |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 40 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 0,90 kg |
| Afmeting - Breedte | 29,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,1 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,35 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 90NB0CZ1-M04610 | |
| EAN | 4712900540802 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 2 november 2016 |
Het ideaalbeeld van een laptop is eenvoudig: Hij is licht en werkt lang op een acculading. De ASUS Zenbook 3 UX390UA lijkt aan dit idealbeeld te voldoen: hij weegt namelijk maar 900 gram en is uitgerust met een Intel Core i5.
22 april 2017 05:59