Compaq Presario CQ56-101SD
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Pentium Dual-Core T4500 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel GMA 4500M |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 2,90 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processor type | Intel Pentium Dual-Core T4500 |
| Processor klokfrequentie | 2,3 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel GL40 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 102 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel GMA 4500M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 2,90 kg |
| Afmeting - Breedte | 37,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,6 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,78 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | XL589EA | |
| EAN | 0885631715604 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 november 2010 |