Compaq Presario CQ57-310SD (QH636EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor klokfrequentie | 1,5 GHz |
| Chipset | Intel HM65 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| eSATA | 0 |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | QH636EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 5 oktober 2011 |