Compaq Presario CQ62-A20ED
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD Athlon II P320 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 4250 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 2,20 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD Athlon II |
| Processor type | AMD Athlon II P320 |
| Processor klokfrequentie | 2,1 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | AMD RS880M |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 4250 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 2,20 kg |
| Afmeting - Breedte | 37,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,6 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,68 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | XH520EA | |
| EAN | 0885631900154 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 november 2010 |