Dell Inspiron 15 5000 (cn57901)
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 8250U |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.400 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 1 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 12 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen | |
| Aanraakpunten touchscreen | 10 aanraakpunten |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Geschikt voor peninvoer | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Intel UHD Graphics 620 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 186,6 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | 2,5" |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | SK hynix SC311 SATA 256GB |
| Optische drive merk/product | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WiFi adapter | Qualcomm QCA61x4A 802.11ac Wireless Adapter |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.1 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 2 |
| USB Type-C | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Micro HDMI-uitgang | |
| HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Numeriek toetsenbord |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,9 MPixel |
| Tweede camera | |
| Tweede cameraresolutie | 0,9 MPixel |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 41 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 2,12 kg |
| Afmeting - Breedte | 38,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,2 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Garantie | 1 jaar |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 21 maart 2018 |