Dell Inspiron 15R (5010-3226)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i3 350M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 640 GB |
| Gewicht totaal | 2,55 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processor type | Intel Core i3 350M |
| Processor klokfrequentie | 2,27 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM57 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Videogeheugen | 1,683 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 640 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 640 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Seagate ST9640320AS. |
| Optische drive merk/product | Lite-On DS8A5SH |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkadapter (bedraad) | Realtek PCIe GBE |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Intel Centrino 6200AGN |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 0 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| eSATA | 1 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 2 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Accu capaciteit (Wh) | 48 Wh |
| Gewicht totaal | 2,55 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,25 kg |
| Afmeting - Breedte | 37,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 26,2 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,4 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 5010-3226 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 1 februari 2011 |