Dell Inspiron 17R 5721
| Processor type | Intel Core i7 3537U |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon HD 8730M |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Gewicht totaal | 2,94 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 3537U |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM76 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| Paneeltype | TN |
| Touchscreen | |
| Geschikt voor peninvoer | |
| 3D-scherm |
| GPU type | AMD Radeon HD 8730M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 2 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 878 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Seagate ST1000LM024 |
| Optische drive merk/product | PLDS DU-85HH |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkadapter (bedraad) | Realtek PCIe FE |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Intel Centrino Wireless-N 2230 |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| Cardreader - MS | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1 MPixel |
| Tweede camera | |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Accu capaciteit (mAh) | 5.800 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 56 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 2,94 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,60 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 maart 2013 |