Dell Inspiron Duo (1090-4298)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Gewicht totaal | 1,54 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor klokfrequentie | 1,5 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel NM10 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| SODIMM sloten | 1 |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 155 ppi |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| GPS |
| Gewicht totaal | 1,54 kg |
| Afmeting - Breedte | 28,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,45 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,87 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 1090-4298 | |
| EAN | 5397063064298 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 25 maart 2011 |