Dell Latitude 3000 (3540-1428)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i5 4210U |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 4400 |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 2,30 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 4210U |
| Processor klokfrequentie | 1,7 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,7 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM87 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 4400 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Videogeheugen | 2 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 65 Wh |
| Gewicht totaal | 2,30 kg |
| Afmeting - Breedte | 37,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,9 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,13 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | 3540-1428 | |
| EAN | 5397063661428 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 augustus 2014 |