Dell Latitude 3310 (5W0GX)
| Processor type | Intel Core i5 8265U |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Gewicht totaal | 1,56 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor type | Intel Core i5 8265U |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,9 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 10 W |
| Configureerbare TDP-up | 25 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Configureerbare TDP-upfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 1 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 166 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WiFi adapter | Intel Wireless-AC 9560 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 42 Wh |
| Gewicht totaal | 1,56 kg |
| Afmeting - Breedte | 32,06 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,55 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,96 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | 5W0GX | |
| EAN | 5397184361399 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 11 mei 2022 |