Dell Latitude 3520 (X03TX)
| Processor type | Intel Core i5 1135G7 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,79 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 1135G7 |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,2 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Configureerbare TDP-up | 28 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Configureerbare TDP-upfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 3.200 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 32 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| WiFi adapter | Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160Mhz |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 54 Wh |
| Gewicht totaal | 1,79 kg |
| Afmeting - Breedte | 36,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,09 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | X03TX | |
| EAN | 5397184763568 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 5 september 2022 |