Dell Latitude D620 ATG
| Processor type | Intel Core 2 Duo T5600 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 14,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Totale opslagcapaciteit | 80 GB |
| Gewicht totaal | 2,95 kg |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T5600 |
| Processor klokfrequentie | 1,83 GHz |
| Processor frontside bus | 667 MHz |
| Chipset | Intel 945GM |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Turbo Memory | 945 MB |
| Scherm diagonaal | 14,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 107 ppi |
| Videogeheugen (oud) | 128 MB |
| Videogeheugen (shared / los) | Shared |
| Totale opslagcapaciteit | 80 GB |
| Harddisk toerental | 4.200 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 80 GB |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Toshiba MK8009GAH |
| Optische drive merk/product | Optiarc AD-5540A |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11g |
| WiFi snelheid | 54 Mbit/s |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 1 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - 6-pin (FW400) | 0 |
| FireWire - 4-pin (Mini) | 0 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Accu voltage | 11,1 V |
| Accu capaciteit (mAh) | 5.000 mAh |
| Gewicht totaal | 2,95 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,65 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows XP Professional |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 9 mei 2007 |