Dell Latitude E5500
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo P8700 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 3,00 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo P8700 |
| Processor klokfrequentie | 2,53 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 800 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Pixeldichtheid | 98 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 1 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 3,00 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | E5500-K222NL | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 maart 2010 |