Dell Latitude E6510 (i5 520M)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i5 520M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| GPU type | AMD Radeon HD 6310 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 2,51 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 520M |
| Processor klokfrequentie | 2,4 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,33 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 118 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | AMD Radeon HD 6310 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen (oud) | 512 MB |
| Videogeheugen | 0,512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 1 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 0 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 2 MPixel |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 2,51 kg |
| Afmeting - Breedte | 37,43 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,33 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,35 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | E6510-E311NL | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 mei 2010 |