Dell Precision 7740 (0FD74)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i7 9850H |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Nvidia Quadro RTX 3000 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Gewicht totaal | 3,09 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 9850H |
| Processor klokfrequentie | 2,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,6 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 35 W |
| Aantal processorcores | 6 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.666 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 4 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 128 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 127 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia Quadro RTX 3000 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 6 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| WiFi adapter | Intel AX200 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Smartcard | |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 3 |
| Thunderbolt 3 (Type-C) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Aantal mini DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 97 Wh |
| Gewicht totaal | 3,09 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,42 cm |
| Afmeting - Diepte | 27,37 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 0FD74 | |
| EAN | 5397184295243 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 12 augustus 2019 |