Dell Vostro 1720
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T6670 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 3,09 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T6670 |
| Processor klokfrequentie | 2,2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 2 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 6 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Gewicht totaal | 3,09 kg |
| Afmeting - Breedte | 39,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 28,6 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 4,5 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | V1720-M211NL, V1720-M211NL2 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 16 november 2009 |