Dell Vostro 3700 (Core i7 740QM)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i7 740QM |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| GPU type | Nvidia GeForce GT 330M |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 2,70 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 740QM |
| Processor klokfrequentie | 1,73 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,93 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Chipset | Intel HM57 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Nvidia GeForce GT 330M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| DVD branden |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi snelheid | 300 Mbit/s |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 5 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 0 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 2 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 2,70 kg |
| Afmeting - Breedte | 41 cm |
| Afmeting - Diepte | 27,1 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,44 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | V3700-Z112NL | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 november 2010 |