Dell XPS 12 Duo
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 3317U |
| Processor klokfrequentie | 1,7 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,6 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel QS77 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 12,5 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 176 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Geschikt voor peninvoer | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Intel HD Graphics 4000 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 2 |
| DVI-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Aantal mini DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 47 mAh |
| Gewicht totaal | 1,52 kg |
| Afmeting - Breedte | 31,7 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,49 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | 9Q23-4523 | |
| EAN | 5397063304523 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 7 november 2012 |
De introductie van Windows 8 zorgt voor veel creativiteit bij hardwarefabrikanten. Naast hele grote tablets en notebooks waarbij het scherm afneembaar is, zien we dat ook bij de Dell XPS 12. Op het eerste oog lijkt dit een normale ultrabook, maar door het scherm binnen de lijst naar achteren te klappen, is het apparaat ook als tablet te gebruiken. Wij zochten uit of dat handig is.
26 november 2012 11:55