Dell XPS M1730
| Processor type | Intel Core 2 Extreme X7900 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| GPU type | Nvidia GeForce 8700M GT SLI |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 5,00 kg |
| Processor type | Intel Core 2 Extreme X7900 |
| Processor klokfrequentie | 2,8 GHz |
| Processor frontside bus | 800 MHz |
| Chipset | Intel GM965 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Turbo Memory | 0 MB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 133 ppi |
| GPU type | Nvidia GeForce 8700M GT SLI |
| Videogeheugen (oud) | 512 MB |
| Videogeheugen (shared / los) | Discreet |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 320 GB |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Hitachi Travelstar 7K200 + Fujitsu MHV2160 |
| Optische drive merk/product | TSSTcorp TS-L632H |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11g |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - 6-pin (FW400) | 0 |
| FireWire - 4-pin (Mini) | 1 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 2 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| Meegeleverde extra's | AGEIA PhysX 100 Series, Afstandsbediening |
| Accu voltage | 11,1 V |
| Accu capaciteit (mAh) | 7.657 mAh |
| Accu 2 voltage | 0 V |
| Accu 2 capaciteit (mAh) | 0 mAh |
| Accu 3 voltage | 0 V |
| Accu 3 capaciteit | 0 mAh |
| Gewicht totaal | 5,00 kg |
| Gewicht incl. accu 2 | 0,00 kg |
| Gewicht incl. accu 3 | 0,00 kg |
| Gewicht excl. accu | 4,50 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Ultimate |
| Overige software | Ghost Recon Advanced Warfighter 2, Roxio Creator & MyDVD 9.0 |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 25 januari 2008 |