Fujitsu Lifebook E4511 (VFY:E4511MF5AMNL)
| Processor type | Intel Core i5 1135G7 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Gewicht totaal | 2,00 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 1135G7 |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,2 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Configureerbare TDP-up | 28 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Configureerbare TDP-upfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 3.200 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 64 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 50 Wh |
| Gewicht totaal | 2,00 kg |
| Afmeting - Breedte | 37,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,6 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,39 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | VFY:E4511MF5AMNL | |
| EAN | 4065221883340 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 8 december 2022 |