Fujitsu Lifebook E746 (VFY:E7460M75ABGB)
| Processor type | Intel Core i5 6200U |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 520 |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Gewicht totaal | 1,70 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 6200U |
| Processor klokfrequentie | 2,3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,8 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 8 W |
| Configureerbare TDP-up | 25 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Configureerbare TDP-upfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.133 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 32 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 112 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 520 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | 2,5" |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 6.700 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 72 Wh |
| Gewicht totaal | 1,70 kg |
| Afmeting - Breedte | 33,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,1 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,7 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | VFY:E7460M75ABGB | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 28 juni 2016 |