Fujitsu Siemens Amilo Li 3910-003
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 18,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | Intel GMA 4500M |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Gewicht totaal | 3,30 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor klokfrequentie | 1,66 GHz |
| Chipset | Intel GL40 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 18,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| GPU type | Intel GMA 4500M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11b |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Gewicht totaal | 3,30 kg |
| Afmeting - Breedte | 43,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 28,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,8 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Basic |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | CCE:NDL-110154-001, CCE:BEL-110154-002 | |
| EAN | 4333643875718 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 17 oktober 2008 |