Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T5250 |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 2300 |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Gewicht totaal | 3,00 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T5250 |
| Processor klokfrequentie | 1,5 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 667 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Pixeldichtheid | 98 ppi |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 2300 |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| DVD branden |
| Modem | |
| Bluetooth |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Accu capaciteit (mAh) | 2.200 mAh |
| Gewicht totaal | 3,00 kg |
| Afmeting - Breedte | 36 cm |
| Afmeting - Diepte | 27,2 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | BAT:NL-NBTS07-PI1 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |