Fujitsu Siemens Amilo Xi 2528
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T7250 |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| GPU type | Nvidia GeForce 8600M GS |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Gewicht totaal | 4,00 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T7250 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| GPU type | Nvidia GeForce 8600M GS |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Gewicht totaal | 4,00 kg |
| Afmeting - Breedte | 40,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 29,1 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,85 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | CCN:NDL-110118-001 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |