Gigabyte G5 KF-E3EE313SH
| Processor type | Intel Core i5 12500H |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 4060 |
| Gewicht totaal | 1,90 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 12500H |
| Processor klokfrequentie | 4,5 GHz |
| Aantal processorcores | 12 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 4060 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 8 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| HDMI-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Aantal mini DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Accu capaciteit (Wh) | 54 Wh |
| Gewicht totaal | 1,90 kg |
| Afmeting - Breedte | 36 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,8 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,27 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | G5 KF-E3EE313SH | |
| EAN | 4719331852313 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 12 april 2023 |