HP 15-fc0635nd (81D58EA)
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon 610M |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Gewicht totaal | 1,59 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor klokfrequentie | 2,4 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,1 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Geheugen klokfrequentie | 6.400 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | AMD Radeon 610M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.3 |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 41 Wh |
| Gewicht totaal | 1,59 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,98 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,6 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,86 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home in S mode |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 81D58EA#ABH | |
| EAN | 0197497225457 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 3 mei 2023 |