HP 17-cn2030nd
| Processor type | Intel Core i3 1215U |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Gewicht totaal | 2,08 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor type | Intel Core i3 1215U |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,4 GHz |
| Aantal processorcores | 6 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 3.200 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 127 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WiFi adapter | Realtek 8821CE Wireless Lan 802.11ac |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| Accu capaciteit (Wh) | 41 Wh |
| Gewicht totaal | 2,08 kg |
| Afmeting - Breedte | 40,07 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,78 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,99 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 8Y7N7EA#ABH | |
| EAN | 0197498528854 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 6 oktober 2023 |