HP 17-cp0961nd (545D2EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD Ryzen 5 5500U |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon RX Vega 7 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 2,07 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor type | AMD Ryzen 5 5500U |
| Processor klokfrequentie | 2,1 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4 GHz |
| Aantal processorcores | 6 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 3.200 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 1 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Maximale verversingsfrequentie | 60 Hz |
| GPU type | AMD Radeon RX Vega 7 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 434,9 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 64 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Intel SSDPEKNUS512GZ |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerkadapter (bedraad) | - |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WiFi adapter | Realtek 8821CE Wireless Lan 802.11ac |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| 4G (LTE) | |
| 5G |
| Smartcard | |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Micro HDMI-uitgang | |
| HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Numeriek toetsenbord | |
| Touchpad MS Precision compatible | |
| Touchpad afzonderlijke muistoetsen |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,9 MPixel |
| Tweede camera | |
| Flitser | |
| Camera Windows Hello compatible | |
| Webcamschuifje |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 41 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 2,07 kg |
| Afmeting - Breedte | 40,07 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,78 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,2 cm |
| Passief gekoeld |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Windows versie | 21H2 |
| Windows OS Build | 22.000,493 |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | 545D2EA#ABH | |
| EAN | 0196188987896 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 4 januari 2022 |
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Photoshop Heavy | 696 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore - Toegangstijd | 81 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore - Bandbreedte | 337,15 |
|
|
| PCMark 10 - Storage - Totaalscore | 2.089 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_leestest | 448 |
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_kopieertest | 584 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_schrijftest | 418 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_leestest | 1.818 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_kopieertest | 1.208 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_schrijftest | 1.855 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Microsoft PowerPoint | 174 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Microsoft Excel | 148 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Photoshop Light | 232 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Windows 10 | 298 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe InDesign | 195 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe Illustrator | 188 |
|
|
| PCMark 10 - Gebruiken Adobe After Effects | 365 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Overwatch | 300 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Call of Duty: Black Ops 4 | 670 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Battlefield V | 722 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Photoshop | 147 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Lightroom | 132 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Premiere_Pro | 175 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Illustrator | 144 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe After Effects | 156 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Starten Adobe Acrobat | 162 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore | 2.511 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore - Bandbreedte | 306,74 |
Testconfiguratie
|
|
| PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore - Toegangstijd | 51 |
Testconfiguratie
|