HP Chromebook 13 Pro (T6R48EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core m3 6Y30 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 3200x1800 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 515 |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,29 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| Processor serie | Intel Core M |
| Processor type | Intel Core m3 6Y30 |
| Processor klokfrequentie | 0,9 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,2 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 4 W |
| Configureerbare TDP-up | 7 W |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.866 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 3200x1800 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 276 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 515 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 32 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 2 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 1 |
| USB Type-C | |
| Thunderbolt | 0 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 45 Wh |
| Gewicht totaal | 1,29 kg |
| Afmeting - Breedte | 32 cm |
| Afmeting - Diepte | 22 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,29 cm |
| Besturingssysteem | Google Chrome OS |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | T6R48EA, T6R48EA#ABD, T6R48EA#ABH, T6R48EA#ABU, T6R48EA#UUG | |
| EAN | 0190780154922, 0889899670255 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 juni 2016 |