HP Chromebook 14 G7 (3V437EA)
| Processor type | Intel Celeron N5100 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Gewicht totaal | 1,54 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor type | Intel Celeron N5100 |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,8 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | LPDDR4X |
| Geheugen klokfrequentie | 4.266 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 1 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 32 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | eMMC |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| WiFi adapter | Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160Mhz |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 1.4 |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 47 Wh |
| Gewicht totaal | 1,54 kg |
| Afmeting - Breedte | 32,65 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,7 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,83 cm |
| Besturingssysteem | Google Chrome OS |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | 3V437EA#ABH | |
| EAN | 0195908809012 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 27 mei 2022 |