HP Chromebook Fortis x360 G3 (4L1K6EA)
| Processor type | Intel Celeron N5100 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Gewicht totaal | 1,47 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor type | Intel Celeron N5100 |
| Processor klokfrequentie | 1,1 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,8 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | LPDDR4X |
| Geheugen klokfrequentie | 4.266 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 135 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 64 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | eMMC |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| WiFi adapter | Intel AX201 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 4G (LTE) |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 47 Wh |
| Gewicht totaal | 1,47 kg |
| Afmeting - Breedte | 29,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,53 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,09 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| SKU | 4L1K6EA#ABH | |
| EAN | 0197497579147 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 5 oktober 2023 |