HP Compaq 6510b
| Processor type | Intel Core 2 Duo T7500 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 14,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Totale opslagcapaciteit | 120 GB |
| Gewicht totaal | 2,27 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T7500 |
| Processor klokfrequentie | 2,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Geheugen klokfrequentie | 667 MHz |
| Scherm diagonaal | 14,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Pixeldichtheid | 107 ppi |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 120 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 120 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 |
| Gewicht totaal | 2,27 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Business |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | GF909AW | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 29 september 2008 |