HP Compaq 6710b
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T7300 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| GPU type | Intel GMA 3100 |
| Totale opslagcapaciteit | 80 GB |
| Gewicht totaal | 2,60 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T7300 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel GM965 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 667 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| GPU type | Intel GMA 3100 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 80 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 |
| Infrarood |
| PC-Card Type II | 1 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Accu capaciteit (Wh) | 55 Wh |
| Gewicht totaal | 2,60 kg |
| Afmeting - Breedte | 3,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 35,7 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 26,5 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Business |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | GF927AW | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |