HP Compaq 6730b
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo P8400 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Totale opslagcapaciteit | 120 GB |
| Gewicht totaal | 2,70 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo P8400 |
| Processor klokfrequentie | 2,26 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| SODIMM sloten | 2 |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Pixeldichtheid | 98 ppi |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 120 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 |
| Gewicht totaal | 2,70 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Business |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | FQ231AW | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 21 september 2008 |