HP Compaq 6730s
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T5670 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Gewicht totaal | 2,50 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T5670 |
| Processor klokfrequentie | 1,8 GHz |
| Chipset | Intel PM45 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Pixeldichtheid | 98 ppi |
| Paneeltype | TN |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Western Digital WD1600BEVT |
| Harddisk/SSD 2 capaciteit | 160 GB |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Intel WiFi Link 5100AGN |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| ExpressCard (type) | 54 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| Cardreader - SD | |
| VGA-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 2 |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Gewicht totaal | 2,50 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,20 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Business |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | KU354EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 21 september 2008 |
HP en Microsoft verzochten ons om eens objectief uit te zoeken wat de verschillen zijn tussen enerzijds een desktop pc en laptop van zo'n zes jaar oud, en anderzijds twee gloednieuwe modellen. Daarbij kozen we apparaten die zowel qua formaat als prijs goed vergelijkbaar zijn. Zijn de nieuwe machines echt héél veel sneller, of valt het wel mee?
30 juli 2014 12:41
Veranderingen gaan geleidelijk, maar wat is het verschil tussen een laptop uit 2008 en een nieuwe ProBook?
15 juli 2014 15:00