HP Compaq 6820s
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T7250 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Gewicht totaal | 2,95 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T7250 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel PM965 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 17 inch |
| Resolutie | 1440x900 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Gewicht totaal | 2,95 kg |
| Afmeting - Breedte | 39,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 28,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,2 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Business |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | BNGR714ET | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 17 maart 2008 |