HP Compaq Mini 701ed
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Atom N270 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | Intel GMA 950 |
| Totale opslagcapaciteit | 60 GB |
| Gewicht totaal | 1,20 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor type | Intel Atom N270 |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 1 GB |
| Resolutie | 1280x800 |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Intel GMA 950 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 60 GB |
| Harddisk toerental | 4.200 rpm |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| Bluetooth |
| Cardreader - SD |
| Gewicht totaal | 1,20 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows XP Professional |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | NG647EA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 22 april 2009 |