HP Compaq nc6320
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T7200 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 15 inch |
| Resolutie | 1400x1050 |
| Totale opslagcapaciteit | 80 GB |
| Gewicht totaal | 2,70 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T7200 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Chipset | Intel 945GM |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15 inch |
| Resolutie | 1400x1050 |
| Pixeldichtheid | 117 ppi |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 80 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 |
| Gewicht totaal | 2,70 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows XP Professional |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | RN438AW | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 23 februari 2008 |