HP Elite Dragonfly Chromebook (5Q7L8EA)
| Processor type | Intel Core i7 1255U |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 13,5 inch |
| Resolutie | 1920x1280 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Gewicht totaal | 1,27 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| Processor type | Intel Core i7 1255U |
| Processor klokfrequentie | 1,7 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,7 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Aantal processorcores | 10 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | LPDDR4X |
| Geheugen klokfrequentie | 4.266 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 13,5 inch |
| Resolutie | 1920x1280 |
| Pixeldichtheid | 171 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| WiFi adapter | Intel(R) Wi-Fi 6E AX211 160Mhz |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 50 Wh |
| Gewicht totaal | 1,27 kg |
| Afmeting - Breedte | 29,45 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,18 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,66 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| SKU | 5Q7L8EA#ABH | |
| EAN | 0196786810251 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 31 oktober 2023 |