HP Elite Folio (3G2M0EA)
| Processor type | Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 2 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 13,5 inch |
| Resolutie | 1920x1280 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Qualcomm Adreno 540 |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Gewicht totaal | 1,32 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Qualcomm Snapdragon |
| Processor type | Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 2 |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3 GHz |
| Aantal processorcores | 8 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 4.200 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 13,5 inch |
| Resolutie | 1920x1280 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 171 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Qualcomm Adreno 540 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| WiFi adapter | Intel Wi-Fi 6 AX200 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 4G (LTE) |
| DisplayPort-uitgang |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 46 Wh |
| Gewicht totaal | 1,32 kg |
| Afmeting - Breedte | 29,86 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,96 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,61 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | 3G2M0EA#ABH | |
| EAN | 0195908660200 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 2 juni 2021 |