HP EliteBook 2730p
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo SL9600 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 12,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Gewicht totaal | 1,70 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo SL9600 |
| Processor klokfrequentie | 2,13 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel GS45 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 12,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 125 ppi |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel GMA 4500M HD |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 160 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| Cardreader - SD | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 44 Wh |
| Gewicht totaal | 1,70 kg |
| Afmeting - Breedte | 29 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,2 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,8 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Business |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | FU445EA | |
| EAN | 0884962099469 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 15 april 2009 |