HP EliteBook 650 (5Y491EA)
| Processor type | Intel Core i5 1235U |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Gewicht totaal | 1,74 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 1235U |
| Processor klokfrequentie | 1,3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,4 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Aantal processorcores | 10 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 3.200 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 1 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 64 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| WiFi adapter | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 51 Wh |
| Gewicht totaal | 1,74 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,94 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,39 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,99 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | 5Y491EA#ABH | |
| EAN | 0196548657407 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 10 juni 2022 |