HP EliteBook 820 G3 (T9X40ET)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i5 6200U |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 12,5 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 520 |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 1,26 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 6200U |
| Processor klokfrequentie | 2,3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,8 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.133 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 12,5 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 125 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 520 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 44 Wh |
| Gewicht totaal | 1,26 kg |
| Afmeting - Breedte | 31,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,9 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 0,189 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | T9X40ET, T9X40ET#ABD, T9X40ET#ABU | |
| EAN | 0889894893512 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 11 februari 2016 |