HP EliteBook 8460p (LG741EA)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i5 2540M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 3000 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 2,07 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 2540M |
| Processor klokfrequentie | 2,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,3 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel QM67 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 112 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Intel HD Graphics 3000 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 2 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 1 |
| Cardreader - SD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 0 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 55 Wh |
| Gewicht totaal | 2,07 kg |
| Afmeting - Breedte | 33,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,13 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,18 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | LG741EA | |
| EAN | 0886111586585 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 25 maart 2011 |